Kıyasix
Ürünlere Geri Dön

Master GM-7565 Dikey Şarjlı Süpürge

Henüz değerlendirme yok
Satış Fiyatı

Fiyat Karşılaştırması

En Ucuz Master GM-7565 Dikey Şarjlı Süpürge Fiyatları

1 Adet Fiyat Bulundu

Master GM-7565 Dikey Şarjlı Süpürge Fiyat Özeti

Master GM-7565 Dikey Şarjlı Süpürge şu anda Pazarama mağazasında 2.528,60 TL fiyatla satılıyor. Son 30 günde en düşük fiyat 2.528,60 TL, en yüksek fiyat 2.528,60 TL oldu. Fiyat son 7 günde aynı seviyede kaldı. Fiyatlar en son 19 Ekim 2026 tarihinde kontrol edildi.

Sık Sorulan Sorular

Master GM-7565 Dikey Şarjlı Süpürge en ucuz nerede?

Kıyasix'in son kontrolüne göre en uygun fiyat Pazarama mağazasında 2.528,60 TL.

Master GM-7565 Dikey Şarjlı Süpürge kaç mağazada satılıyor?

Şu anda 1 mağazada stokta: Pazarama.

Master GM-7565 Dikey Şarjlı Süpürge fiyatı düşer mi?

Son 30 günde fiyat 2.528,60 TL ile 2.528,60 TL arasında değişti. Fiyat alarmı kurarak fiyat düştüğünde e-posta ile haberdar olabilirsiniz.

Benzer Dikey Süpürge Modelleri

Ürün Açıklaması

Gold Master GM-7565 Dikey Şarjlı Süpürge

Ev temizliği denildiğinde akla gelen en önemli yardımcılardan biri olan Gold Master GM-7565 Dikey Şarjlı Süpürge, güçlü motoru ve pratik kullanımı ile öne çıkıyor. 800 W motor gücü sayesinde zeminlerdeki inatçı kirleri bile kolayca toplayabilen bu süpürge, evinizin her köşesini pırıl pırıl yapmanızda size yardımcı olacak.

● Gold Master GM-7565 Dikey Şarjlı Süpürge, kablosuz kullanım imkanı sunarak hareket özgürlüğünüzü arttırır.

● Siyah renkteki şık tasarımı ile dikkat çeken süpürge, evinizde estetik bir görünüm sağlar.

● 78 dB ses seviyesi ile sessiz çalışan bu süpürge, temizlik yaparken rahatsız edici gürültülere neden olmaz.

Gold Master GM-7565 Dikey Şarjlı Süpürge'nin Özellikleri

Bu ürünün en dikkat çekici özelliklerinden biri de geniş toz haznesidir. 2 lt kapasiteli toz haznesi sayesinde sık sık boşaltma ihtiyacını ortadan kaldırır. Böylece siz kesintisiz bir şekilde temizlik yapabilirsiniz. Ayrıca Gold Master GM-7565 Dikey Şarjlı Süpürge'nin kolay manevra kabiliyetine sahip olması da işlerinizi büyük ölçüde kolaylaştırır.

Gold Master GM-7565 Dikey Şarjlı Süpürge'nin Kullanım Kolaylığı

•2 lt geniş toz haznesi
•Pratik El süpürgesi olarak kullanabilme
•Çift filtreli Toz tutma sistemi
•Özel tasarım süpürme başlığı
•360 derece dönebilen başlık
•Toz torbasız Kullanım
•Ara süpürme başlığı
•Kablo sarma bölmesi
•Dik ve yatık konumda saklama
•5m kablo uzunluğu

Ürünü Değerlendir & Puanla

Değerlendirme yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Giriş Yap

Müşteri Yorumları (0)

Henüz değerlendirme yok. İlk yorumu siz yapın!