Kıyasix
Ürünlere Geri Dön

Arçelik 12470 HP A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Henüz değerlendirme yok
Satış Fiyatı

Fiyat Karşılaştırması

En Ucuz Arçelik 12470 HP A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Fiyatları

2 Adet Fiyat Bulundu

Arçelik 12470 HP A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Fiyat Özeti

Arçelik 12470 HP A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima şu anda 2 mağazada 43.746 TL ile 46.999 TL arasında satılıyor. En uygun fiyat Pazarama mağazasında 43.746 TL. Mağazalar arasındaki fiyat farkı 3.253 TL. Son 30 günde en düşük fiyat 43.341,20 TL, en yüksek fiyat 43.746 TL oldu. Fiyat son 7 günde aynı seviyede kaldı. Fiyatlar en son 15 Ekim 2026 tarihinde kontrol edildi.

Teknik Özellikler

Arçelik 12470 HP A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima, enerji sınıfı A, BTU 12.000 BTU, i̇nverter Var özelliklerine sahip bir klima modelidir.

MarkaHp
Enerji SınıfıA
BTU12.000 BTU
İnverterVar

Sık Sorulan Sorular

Arçelik 12470 HP A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima en ucuz nerede?

Kıyasix'in son kontrolüne göre en uygun fiyat Pazarama mağazasında 43.746 TL.

Arçelik 12470 HP A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima kaç mağazada satılıyor?

Şu anda 2 mağazada stokta: Pazarama, N11.

Arçelik 12470 HP A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima fiyatı düşer mi?

Son 30 günde fiyat 43.341,20 TL ile 43.746 TL arasında değişti. Fiyat alarmı kurarak fiyat düştüğünde e-posta ile haberdar olabilirsiniz.

Benzer Klima Modelleri

Ürün Açıklaması

Evinizde Konforun Yeni Adı: Arçelik 12470 HP A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Mevsim geçişlerinde veya sıcak yaz günlerinde evinizin atmosferini ideal seviyede tutmak için Arçelik 12470 HP A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima öne çıkıyor. Bu duvar tipi klima, modern yaşam alanlarınıza uyum gösteren şık gri rengi ve kompakt tasarımı ile dikkat çeker. Gelişmiş inverter klima teknolojisi sayesinde, ortamın ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarına akıllıca yanıt vererek enerji verimliliği elde etmenizi destekler. Yüksek soğutma kapasitesi (12000 BTU/h) ve ısıtma kapasitesi (12283 BTU/h) ile geniş alanlarda etkili iklimlendirme imkanı sunar. AB Enerji Sınıfı A++ olan bu model, yıllık enerji tüketimi (Isıtma/Soğutma: 186/875 kWh) ile hem çevreye duyarlı bir kullanım hem de uzun vadede avantajlar sunar. R-32 soğutucu gaz kullanımı ile de çevreye olan etkisini minimize etme potansiyeli taşır.

● Arçelik 12470 HP A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima, hızlı soğutma ve ısıtma özellikleriyle, dilediğiniz zaman ideal oda sıcaklığına kolayca ulaşmanızı mümkün kılar.
● Cihazın Wi-Fi klima özelliği sayesinde, akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden uzaktan kontrol imkanı elde ederek yaşamınıza kolaylık katar.
● Entegre nem alma fonksiyonu, özellikle rutubetli ortamlarda daha ferah ve dengeli bir hava kalitesi sunmaya yardımcı olur.

Arçelik 12470 HP A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima ile Üstün Performans

Bu Arçelik duvar tipi klima, kullanıcı deneyimini merkeze alan özellikleriyle yaşam alanlarınızın atmosferini bir üst seviyeye taşımayı ilke edinir. İç ünite (800 mm genişlik, 308 mm yükseklik, 192 mm derinlik) 10 kg ağırlığı ile montaj kolaylığı sunar. Dış ünite (717 mm genişlik, 483 mm yükseklik, 230 mm derinlik) ölçüleriyle dış mekanlara uyum göstermesini destekler. Soğutma verimliliği A++ ve ısıtma verimliliği A++ dereceleri, yüksek enerji performansını doğrular. Çıkarılabilir ve yıkanabilir filtreleri, temizlik ve bakım süreçlerini basitleştirir, cihazınızın performansını uzun süre korumanıza katkıda bulunur. Dört yönlü hava salınımı, odanın her köşesine eşit hava dağıtımı gerçekleştirerek homojen bir konfor hissi sunar.

Arçelik 12470 HP A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima ile Akıllı Yaşam Alanları

Arçelik 12470 HP A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima, etkili bir iklimlendirme çözümüdür ve akıllı ev sistemleriyle entegrasyon potansiyeli taşır. Wi-Fi klima özelliği, cihazınızı evde değilken bile kontrol etme imkanı sunar, böylece eve gelmeden önce ortamın sıcaklığını ayarlayabilirsiniz. Bu inverter klima teknolojisi, kompresör hızını sürekli ayarlayarak sabit bir sıcaklıkta kalmanıza yardımcı olurken, enerji sarfiyatını da minimize etmeye çalışır. R-32 soğutucu gaz kullanımı, çevreye duyarlı bir yaklaşım sergiler. Üç yıllık garanti süresi, ürününüzün arkasında duran bir güvence sunar ve uzun ömürlü bir kullanım deneyimine olanak tanır. 12000 BTU klima ihtiyacı olan evler için ideal bir tercih olan bu model, yıl boyunca konforlu ve verimli bir ortam vaat eder.

Ürünü Değerlendir & Puanla

Değerlendirme yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Giriş Yap

Müşteri Yorumları (0)

Henüz değerlendirme yok. İlk yorumu siz yapın!