&Decker BHHV320J-QW Dikey Şarjlı Süpürge
&Decker BHHV320J-QW Dikey Şarjlı Süpürge Fiyat Özeti
&Decker BHHV320J-QW Dikey Şarjlı Süpürge şu anda Pazarama mağazasında 3.772,34 TL fiyatla satılıyor. Fiyatlar en son 13 Ekim 2026 tarihinde kontrol edildi.
Sık Sorulan Sorular
&Decker BHHV320J-QW Dikey Şarjlı Süpürge en ucuz nerede?
Kıyasix'in son kontrolüne göre en uygun fiyat Pazarama mağazasında 3.772,34 TL.
&Decker BHHV320J-QW Dikey Şarjlı Süpürge kaç mağazada satılıyor?
Şu anda 1 mağazada stokta: Pazarama.
Benzer Dikey Süpürge Modelleri
- Arzum AR4090 Hera Neo 2si1 Dikey Elektrikli Süpürge Sarı – 3.788 TL
- Goldmaster GM-7553B Picky Şarjlı Süpürge – 3.750 TL
- Kumtel HCFC-01 Islak Kuru Şarjlı Dikey Süpürge – 3.799,05 TL
- Korkmaz A920-05 Tempratik Dikey Azura/ Elektrikli Süpürge – 3.821,09 TL
- Fantom Pratic Air Power Dönebilen Turbo Başlıklı Dikey Süpürge – 3.825 TL
- Buharlı Mop 1250 W Halı ve Sert Zemin Temizleyici Pi ran Tec h – 3.867,50 TL
- SVC-8636 Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürge 2200mAh Li-ion Bataryalı BLDC – 3.879,03 TL
- Moonstar Manyetik Metal Toplayıcı Süpürge / 11050105 – 3.891,10 TL
Ürün Açıklaması
Black&Decker BHHV320J-QW Dikey Şarjlı Süpürge ile Temizlikte Yenilikçi Çözümler
Black&Decker BHHV320J-QW Dikey Şarjlı Süpürge, kullanıcılara pratik ve etkili bir temizlik deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Şarjlı yapısı sayesinde kablo ile uğraşmadan dilediğiniz alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Güçlü 1500 W motoru ile üst düzey performans sergileyen bu süpürge, 0.7 litrelik toz haznesi kapasitesi ile uzun süreli temizlik işlerinizde size eşlik eder. Bununla birlikte, yıkanabilir ve çıkarılabilir filtreleri sayesinde süpürgenizin bakımını zahmetsizce yapabilirsiniz. Yüksek ses seviyesine sahip olmamasıyla dikkat çeken bu modeli, hem ev hem de ofis kullanımı için idealdir. Kapasitesi, filtre sistemleri ve şarj göstergesi ile kullanıcı dostu bir deneyim sunar.
● Yüksek performans için 1500 W motor gücüne sahiptir.
● 20 dakikaya kadar kesintisiz kullanım imkanı sunar.
● Şarj olma süresi yalnızca 5 saattir.
Black&Decker BHHV320J-QW Dikey Şarjlı Süpürge ile Pratik Temizlik
Black&Decker BHHV320J-QW Dikey Şarjlı Süpürge, kullanımı kolay tasarımı ve pratik özellikleri ile temizlik işlerini daha keyifli hale getirir. 71 dB ses seviyesi ile rahatsızlık vermeden sessiz bir şekilde çalışabilirken, 65 dB gürültü seviyesi ile de çevreye uyumlu bir çözüm sunar. Pil gücü göstergesi ve şarj göstergesi, süpürgenizin ne zaman şarj edilmesi gerektiğini anında bildirir, böylece temizlik sırasında beklenmedik bir kesinti yaşamazsınız.
Black&Decker BHHV320J-QW Dikey Şarjlı Süpürge ile İleri Teknoloji
Dikey şarjlı süpürge, kullanıcı konforunu ön planda tutarak tasarlanmıştır. Güç ayarı sayesinde farklı zemin tiplerine uygun bir temizlik sağlar. Filtre sistemleri, HEPA filtreye sahip olması sayesinde ince tozları hapseder ve yıkanabilir filtreler ile bakım işlemleri oldukça kolaylaştırır. 2 yıllık garanti süresi, kullanıcıların bu ürünü güvenle tercih etmelerini sağlar.
Ürünü Değerlendir & Puanla
Değerlendirme yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Giriş YapMüşteri Yorumları (0)
Henüz değerlendirme yok. İlk yorumu siz yapın!